KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11929083
nr 1192 9083
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Highland. Olja på duk, 50x77 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:27:40
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)